Brezskrbno poležavanje v senci in poletne igre so se končale, saj se je spet začelo novo šolsko leto. Vsi učenci so se 1. septembra ponovno zbrali v šolski jedilnici. V lepem številu so se jim pridružili tudi starši. V uvodu jih je nagovorila gospa Mojca Visenjak, vršilka dolžnosti ravnateljice.

Dan je bil poseben za našega prvošolca Mateja, ki smo ga vsi toplo sprejeli. Dobil je majhno darilce, ki ga bo spominjalo na njegov prvi šolski dan.

Po predstavitvi strokovnih delavcev so se razredničarke odpravile v učilnice, kjer so starši in starejši učenci dobili informacije, potrebne za uspešen začetek šolskega leta. Za ostale učence so učiteljice pripravile delavnico, v kateri so izdelali akvarij z morskimi živalmi, ki nas bo v jedilnici še nekaj časa spominjal na brezskrbne počitniške dogodivščine.

Sledila je torta za prvi šolski dan, s katero smo se posladkali vsi prisotni.

Upamo in želimo si, da bi bili vsi šolski dnevi v tem šolskem letu tako prijetni in veseli, kot je bil prvi.