SIO-2020

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju.

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine.

Spletno stran evropske kohezijske politike v Sloveniji: www.eu-skladi.si

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

Naša šola je v tem šolskem letu praznovala svojo 50. obletnico. Ta jubilej smo obeležili z video posnetkom, v katerem je predstavljen vsakdan na naši šoli ter spomini na začetke ustanavljanja šole... Vabljeni k ogledu!

50 let OŠ Stanka Vraza Ormož

Dobrodelna akcija “PRIJATELJI PRIJATELJEM”

Na naši šoli že tradicionalno poteka dobrodelna prireditev. Letos in lani je zaradi razmer, povezanih z COVID-19, nismo imeli možnosti izpeljati na način, kot je potekala prejšnja leta.

Namesto prireditve na Grajskem dvorišču v Ormožu smo letos pripravili Dobrodelno akcijo PRIJATELJI PRIJATELJEM na naši spletni strani.

Za vas smo pripravili video z utrinki iz naše šole.

Povezava do posnetka - Prijatelji prijateljem.

Predstavljamo se vam tudi z videom, s katerim smo sodelovali v mednarodnem festivalu S-Faktor, ki  promovira inkluzijo mladih oseb s posebnimi potrebami skozi uprizoritvene umetnosti in izdelovanje filmov. Prejeli smo posebno nagrado žirije za najbolj izpovedni video.

Povezava do posnetka - Pravljica o mavričnih ljudeh.

V tem šolskem letu je nastalo veliko likovnih del naših učencev, ki vam jih predstavljamo v virtualni galeriji.

Povezava do galerije - Galerija slik.

Sredstva, zbrana v Dobrodelni akciji, bodo namenjena šolskemu skladu naše šole, s katerimi med drugim zagotavljamo našim učencem specialne pripomočke, ki so bistveni pri izvajanju vzgojno-izobraževalnega dela, delovne terapije in fizioterapije.

V zameno za dobrodelne prispevke vam po želji ponujamo slike iz Dobrodelne razstave Likovnega  kulturnega društva Ormož – LIKUDO, ki smo jih dobili v dar v okviru dobrodelne razstave, ki je bila namenjena naši šoli. Za izbiro in prevzem slike kontaktirajte Tadejo Ozmec – tadejaozmec@osstankavraza.si.

Povezava do razstave - Dobrodelna razstava LIKUDO.

Dobrodelne prispevke lahko nakažete na transakcijski račun OŠ Stanka Vraza Ormož:

SI56 0110 0600 7817 447

HVALA