STOPILI SMO SKUPAJ 

… za lepše dneve naših otrok!

Po večletnem zbiranju sredstev nam je na OŠ Stanka Vraza z dobrodelnimi prispevki uspelo zbrati dovolj denarja za nakup igrala, primernega našim učencem. Nesramno drago je! Zato je zmanjkalo denarja za pripravo terena. Odločili smo se, da bomo to naredili s skupnimi močmi in prostovoljno.

Sončnega sobotnega jutra smo starši, učitelji in prijatelji poprijeli za lopate in samokolnice ter na traktor naložili vso zemljo, ki jo je nakopaval prostovoljni mini bager. Dela je bilo veliko, vendar se je splačalo. Izkop je narejen. Zdaj nas čaka še vse ostalo. Pomembno je, da smo začeli. Če bo šlo vse po sreči, bo do prvomajskih počitnic v našem atriju stalo novo igralo. Končno ga bodo dobili tudi naši učenci!

zapisala: Andreja Resman

naši pridni starši in partnerji
 brez nas seveda ne gre

 

 

 

 

 

 

brez nas seveda ne gre

 

 

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)