13. in 14. novembra so bili na naši šoli na krajšem obisku učenci 1. triade iz OŠ Velika Nedelja in učenci iz njihove podružnice Podgorci. Vseh učencev je bilo okrog 95, spremljalo jih je 8 učiteljic.

Pričakali smo jih v garderobi, ki je bila skoraj premajhna za takšno število otrok. Najprej smo jih povabili v jedilnico, kjer jim je naš zborček zapel dobrodošlico, nagovorila jih je tudi ravnateljica.

Druženje smo nadaljevali v telovadnici, kjer smo skupaj rajali ob izbranih otroških pesmicah. Med rajanjem so se manjše skupine otrok sprehodile po naši šoli, kjer so si z zanimanjem ogledali učilnice in pripomočke. Najbolj zanimiva jim je bila vodna postelja, kjer so se zadržali najdalj.

Prepoteni smo komaj čakali na sok v jedilnici, posladkali smo se s piškoti in se še nekaj minut družili.

Veseli smo bili njihovega obiska, pa čeprav je bil zelo kratek.

 

 

CAM00827  CAM00839 
 CAM00842  CAM00854

 

                                         

 

(Skupno 417 obiskov, današnjih obiskov 1)