V sredo 7.9.2016 so se učenci zbrali v šoli. Po malici so se uredili in preoblekli za delo na vrtu. Pot jih je vodila mimo vrtca po poti do mesta. Sprehodili so se mimo občine, prečkali cesto in se napotili na vrt k teti Ani, ki nam že nekaj let omogoča obdelavo ene grede na njenem vrtu. Teta Ana nam je potem prijazno ponudila še orodje in delo se je pričelo. Vsi učenci so sodelovali pri delu po svojih zmožnostih. Najprej so si ogledali, kaj vse je letos zraslo na vrtu. Nato so ob pomoči učiteljic pospravili pridelke, odstranili travo in listje ter pripravili gredico. Na gredico so nato še posejali zimsko solato. Po končanem delu so še pospravili orodje in odnesli pridelke v šolo. Bil je lep sončen in uspešen delovni dan.

Marija Mohorič