Naša šola je letos že drugič sodelovala v projektu video S-Factor. Letos je glasbene spote prispevalo 13 slovenskih in 6 tujih šol oziroma ustanov za osebe s posebnimi potrebami. Vsaka šola je imela nalogo posneti triminutni video na temo VODA.

Zvezda našega šolskega videa je bil učenec Žan. V spotu z naslovom Nazaj k naravi smo prikazali skrite kotičke iz naše bližnje okolice, kjer še lahko najdemo čisto vodo v naravi. Na dan snemanja smo se kljub slabšemu vremenu imeli imenitno. Pri delu nam je pomagal izkušeni snemalec, Žan pa je svojo vlogo odigral kot izkušeni igralec.

Učenci šole so si ogledali vse sodelujoče videe in zanje glasovali. Glasovali so tudi učenci in učitelji drugih šol ter obiskovalci preko spleta. Med tremi najboljšimi je zmagovalca izbrala strokovna žirija.  Naše šole med prvimi tremi uvrščenimi ni bilo, smo pa bili s končnim izdelkom kljub vsemu zelo, zelo zadovoljni.

 

Urška Vodušek

(Skupno 206 obiskov, današnjih obiskov 1)