Poletne počitnice so mimo in tako smo se zaposleni na šoli ter naši učenci ponovno srečali v šolski jedilnici. V veliko veselje obojih se nam je pridružila tudi večina staršev.

Po uvodnem pozdravu ravnateljice smo posebej pozdravili naša prvošolca in jima podarili majhen spomin na prvi šolski dan.

Razredničarke so pospremile starše v učilnice in jih seznanile z vsemi informacijami, potrebnimi za uspešen začetek novega šolskega leta. Učenci pa so si ob pomoči ostalih zaposlenih izdelali stojalo za svinčnike, ki jih bo spominjalo na prvo srečanje v tem šolskem letu.

Nato je sledilo še presenečenje – učenci so si ogledali akvarij, nato pa smo se vsi skupaj posladkali s torto  ter popili sok ali kavo.

Upamo, da bo tako razigran, poln veselja in otroške radovednosti prav vsak dan v novem šolskem letu.