Skozi vse šolsko leto si na šoli prizadevamo, da bi naše učence vključevali v ožje in širše socialno okolje. Ena izmed takšnih povezav je tudi sodelovanje z okoliškimi šolami. S pomočjo naše svetovalne delavke smo se povezali z Gimnazijo Ormož. Ni bili težko najti nekaj prostovoljk, ki so si bile pripravljene vzeti nekaj časa za učence naše šole. Ob pomoči strokovnjakov na šoli so se preizkusile v vlogi učiteljev in pripravile zanimivo učno uro. Pri svojem delu so bile zelo ustvarjalne. Preko igre in sodobne računalniške tehnologije so prikazale učencem kako zabavno je lahko učenje. Tudi na glasbo niso pozabile, saj so si nekatere prinesle s seboj celo svoje instrumente.

Učenci so bili nad takšnim načinom druženj navdušeni, dijakinje pa so imele v tem času druženj priložnost spoznati poklic specialnega in rehabilitacijskega pedagoga.

Vsem prostovoljkam se iskreno zahvaljujemo in verjamemo, da se bodo rade vrnile na našo šolo.

(Skupno 298 obiskov, današnjih obiskov 1)