Učenci pevskega zbora Čebelice, so se udeležili Območnega srečanja otroških pevskih zborov CICIDO, ki je tudi v tem letu potekalo pri Svetem Tomažu, v telovadnici osnovne šole.

Najprej nas je pozdravil župan občine Sveti Tomaž, gospod Mirko Cvetko, nato pa so sledili nastopi. Nastopilo je kar 11 pevskih zborov iz vseh treh občin – Ormož, Središče ob Dravi in Sveti Tomaž. Vsem je pozorno prisluhnila tudi  strokovna spremljevalka Alenka Korpar.

Čebelice so se predstavile s tremi pesmimi: Mali potepuh, Našla sem jo in Prišel je ciganček.  Tudi letos je za spremljavo na klavirju poskrbela gospa Helena Polič Kosi. Učenci so  zapeli zelo samozavestno, bili so kot celota, za kar so dobili tudi zelo dolg aplavz in pozneje še pohvale ostalih zborovodij in korepetitork.

Oceno gospe Korparjeve na prireditvi žal ni dobil noben pevski zbor, prispela bo po pošti.