V četrtek, 30.3.2017, so se tako kot vsako leto, pevski zbor Čebelice in folklorna skupina Osnovne šole Stanka Vraza odzvali vljudnemu povabilu Centra starejših občanov Ormož.

Stanovalci Centra  so ta dan praznovali rojstne dni za vse, ki so rojeni v mesecu marcu. Najprej je vse starostnike in učence z učitelji pozdravila strokovna vodja Centra, Mihaela Voršič. Sledil je pozdrav učiteljice Andreje, ki se je zahvalila za povabilo, slavljencem izrekla voščilo in pozdravila vse stanovalce in zaposlene Centra. Sledil je nastop učencev pevskega zbora in folklorne skupine, ki jo je na harmoniki spremljal Tadej Muhič. Ob koncu so slavljencem vsi skupaj zapeli rojstnodnevno pesem in se skupaj z vsemi stanovalci posladkali s torto. V zahvalo za prekrasen nastop so učenci od stanovalcev dobili dve družabni igri, ki bosta povečali izbor iger na njihovi igralni polički, šola pa lično izdelano hiško.