Petnajstega junija je potekala na šoli zaključna prireditev.
Prireditev se je začela z uvodnim pozdravom in napovedjo točk. V nadaljevanju so se predstavili vsi učenci posameznih oddelkov, pevski zbor in plesna skupina.
V zaključnem delu so nastopili učenci petega in šestega razreda, ki so povedali, kako se je začelo njihovo druženje z učencema devetega razreda.
Učenca devetega razreda sta predala ključ, se poslovila od sošolcev, delavcev šole, starše pa sta povabila na zaključni ples. Ritem dunajskega valčka je privabil še nekaj naključnih parov.
Prireditev je končala ravnateljica, ki je učencema devetega razreda podelila priznanja za večletno aktivno vključevanje v dejavnosti šole. Učence je pohvalila za uspehe na državnem nivoju in vsem zaželela lepe in dolge počitnice.
Po prireditvi so se učenci šestega in devetega razreda, njihovi starši, učitelji in ravnateljica družili ob pici v Piceriji 4M v Petrijancu.